Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Urheilukerho, 2015-2016 synt. Ohjaaja Kankare Jarkko @: jarkko.kankare@marttila.fi
tel:0400598052
Urheilukerho, 2015-2016 synt. Ohjaaja Koskinen Iiro @: iiro.koskinen@outlook.com
tel:0405396873
Urheilukerho, 2015-2016 synt. Ohjaaja Mikola Joonas @: joonasmikola86@gmail.com
tel:0444845343
Urheilukerho, 2015-2016 synt. Ohjaaja Nissilä Tommi @: tommi.nissila@gmail.com
tel:0400243830
Urheilukerho, 2015-2016 synt. Ohjaaja Vuori Ilona @: ilona.vuori@luukku.com
tel:0403725561
Urheilukerho, 2015-2016 synt. Ohjaaja Wickström Jenni @: jenni.wickstrom@gmail.com
tel:
Urheilukerho, 2013 - 2014 synt. Ohjaaja Kankare Jarkko @: jarkko.kankare@marttila.fi
tel:0400598052
Urheilukerho, 2013 - 2014 synt. Ohjaaja Koskinen Iiro @: iiro.koskinen@outlook.com
tel:0405396873
Urheilukerho, 2013 - 2014 synt. Ohjaaja Mikola Joonas @: joonasmikola86@gmail.com
tel:0444845343
Urheilukerho, 2013 - 2014 synt. Ohjaaja Nissilä Tommi @: tommi.nissila@gmail.com
tel:0400243830
Urheilukerho, 2013 - 2014 synt. Ohjaaja Sinkko Elisa @: elisa.sinkko@gmail.com
tel:044 3527628
Urheilukerho, 2013 - 2014 synt. Ohjaaja Vuori Ilona @: ilona.vuori@luukku.com
tel:0403725561
Urheilukerho, 2012 - 2010 Ohjaaja Keskitalo Kirsti @: keskitalo.kirsti@gmail.com
tel:0442443567
Urheilukerho, 2012 - 2010 Ohjaaja Sinkko Elisa @: elisa.sinkko@gmail.com
tel:044 3527628
Yleisurheiluharkat, 2010 synt. ja vanhemmat Ohjaaja Keskitalo Asta @: asta.keskitalo@gmail.com
tel:
Yleisurheiluharkat, 2010 synt. ja vanhemmat Ohjaaja Keskitalo Kirsti @: keskitalo.kirsti@gmail.com
tel:0442443567
Yleisurheiluharkat, 2010 synt. ja vanhemmat Ohjaaja Laaksonen Katri @: klaaksonen@hotmail.fi
tel:
Yleisurheiluharkat, 2010 synt. ja vanhemmat Ohjaaja Mäkelä Anne @: anne.makela@marttila.fi
tel:0445148198
Yleisurheilu
«  Huhtikuu   »
Kategoriat