Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Liikuntakerho Ohjaaja Agge Aleksi @: aleksi_agge@windowslive.com
tel:
Liikuntakerho Ohjaaja Björk Pasi @: pasi.bjork@salo.fi
tel:0404167224
Liikuntakerho Ohjaaja Kankare Jarkko @: jarkko.kankare@marttila.fi
tel:0400598052
Liikuntakerho Ohjaaja Laaksonen Ari @: laaksonenari@suomi24.fi
tel:
Liikuntakerho Ohjaaja Sinkko Teemu @: tsinkko@gmail.com
tel:+358405370245
Liikuntakerho Ohjaaja Vuori Ilona @: ilona.vuori@luukku.com
tel:0403725561
Liikuntakerho Ohjaaja Wickström Jenni @: jenni.wickstrom@gmail.com
tel:
Liikuntakerho, eskarit ja ykköset Ohjaaja Agge Aleksi @: aleksi_agge@windowslive.com
tel:
Liikuntakerho, eskarit ja ykköset Ohjaaja Björk Pasi @: pasi.bjork@salo.fi
tel:0404167224
Liikuntakerho, eskarit ja ykköset Ohjaaja Kankare Jarkko @: jarkko.kankare@marttila.fi
tel:0400598052
Liikuntakerho, eskarit ja ykköset Ohjaaja Laaksonen Ari @: laaksonenari@suomi24.fi
tel:
Liikuntakerho, eskarit ja ykköset Ohjaaja Sinkko Elisa @: elisa.sinkko@gmail.com
tel:044 3527628
Liikuntakerho, eskarit ja ykköset Ohjaaja Sinkko Teemu @: tsinkko@gmail.com
tel:+358405370245
Liikuntakerho, eskarit ja ykköset Ohjaaja Vuori Ilona @: ilona.vuori@luukku.com
tel:0403725561
Urheilukerho, 2 - 4 lk Ohjaaja Keskitalo Kirsti @: keskitalo.kirsti@gmail.com
tel:0442443567
Urheilukerho, 2 - 4 lk Ohjaaja Korpiaho Päivi @: paivi@erkkakorpiahoracing.fi
tel:0500874600
Urheilukerho, 2 - 4 lk Ohjaaja Salmela Virpi @: salmelanvirpi@gmail.com
tel:0405010039
Urheilukerho, 2 - 4 lk Ohjaaja Sinkko Elisa @: elisa.sinkko@gmail.com
tel:044 3527628
Urheilukerho, 5 lk ja vanhemmat Ohjaaja Keskitalo Kirsti @: keskitalo.kirsti@gmail.com
tel:0442443567
Urheilukerho, 5 lk ja vanhemmat Ohjaaja Mäkelä Anne @: anne.makela@marttila.fi
tel:0445148198
Yleisurheilu
«  Huhtikuu   »
Kategoriat