Koko seuran valokuvaus 8.4.2018, aikataulu lisätty
14.3.2018 19:46 Uutiset / Seuran pääsivusto

Koko seuran valokuvaus ja tutustuminen seuravaatemallistoon

Sunnuntaina 8.4.2018 järjestetään koko seuran valokuvaus. Päivän aikana kuvataan kaikki joukkueet ja ryhmät sekä otetaan urheilijoista yksityiskuvat. Päivä alkaa klo 10:00 Martintalolla. Kuvaukset alkavat nuoremmista ryhmistä. Päivän aikana on myös mahdollisuus tutustua seuravaatemallistoon, sovittaa ja tehdä tilauksia.

Alla kuvauksen aikataulu, huolehdithan että olet ajoissa paikalla. Jalkapallojoukkueilla kuviin peliasut, muille vapaavalintaisesti seuran vaatteita. Mikäli ei ole, jotain seuran väreihin (sininen-musta-valkoinen) sopivaa. Paikalla on myös muutamia paitoja, joita voi tarvittaessa lainata.

Kaikille ilmoittautuneille on lähtenyt sähköposti, jossa kerrotaan mistä kuvia voi tilata yms. Mikäli et ole sellaista saanut tai ilmoittauduit hieman myöhässä, ei hätää, ilmesty vaan ajoissa paikalle niin laitetaan kaikki kuntoon.

Liikuntakerho (2012ja 2013 synt.) klo 10:00
Urheilukerho, ykköset ja eskarit klo 10:30
Pojat 09 klo 11:00
Tytöt 08-10 klo 11:30
Tytöt 05-07 klo 12:00
Urheilukerho 2-4 lk klo 12:30
Pojat 06 klo 13:05
Pojat 03 klo 13:35
X-Ryhmä klo 13:55
Naiset klo 14:15
Miehet klo 14:35
Johtokunta klo 15:00


   
Lisää uutisia
Marttilan Murto
«  Marraskuu   »
Kategoriat