Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Miehet Joukkueenjohtaja Sinkko Teemu @: tsinkko@gmail.com
tel:+358405370245
Naiset Joukkueenjohtaja Uusitalo Mari @: mari.uusitalo@marttila.fi
tel:0500699486
Pojat 03 Joukkueenjohtaja Salmela Teemu @: teemu.salmela@lassila-tikanoja.fi
tel:0503857492
Pojat 06 Joukkueenjohtaja Kanasuo Teemu @: tkanasuo@suomi24.fi
tel:0500634189
Pojat 09 Joukkueenjohtaja Nummila Ulla @: nummilat@marttila.fi
tel:0443227307
Tytöt 05-07 Joukkueenjohtaja Toivonen Heidi @: heidi.toivonen@marttila.fi
tel:050-5285312
Pallokerho, 2011-2012 synt. Joukkueenjohtaja Sinkko Teemu @: tsinkko@gmail.com
tel:+358405370245
Pallokerho, 2013-2014 synt. Joukkueenjohtaja Sinkko Teemu @: tsinkko@gmail.com
tel:+358405370245
Palloilu
«  Marraskuu   »
Kategoriat