Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Keskitalo Kirsti kirsti.keskitalo@marttila.fi 0447449410
Varapuheenjohtaja Mäkelä Anne anne.makela@marttila.fi 0445148198
Hallituksen jäsen Kanasuo Teemu tkanasuo@suomi24.fi 0500634189
Hallituksen jäsen Portaala Mari mari.portaala@marttila.fi
Sihteeri Sinkko Elisa elisa.sinkko@gmail.com 044 3527628
Puheenjohtaja Agge Aleksi aleksi_agge@windowslive.com 040 7290058
Varapuheenjohtaja Kanasuo Teemu tkanasuo@suomi24.fi 0500634189
Hallituksen jäsen Nousiainen Joni jnousiainen@live.com 0451558885
Hallituksen jäsen Salmela Teemu teemu.salmela@lassila-tikanoja.fi 0503857492
Hallituksen jäsen Sinkko Teemu tsinkko@gmail.com +358405370245
Hallituksen jäsen Uusitalo Mari mari.uusitalo@marttila.fi 0500699486
Varustevastaava Korpiaho Päivi paivi@erkkakorpiahoracing.fi 0500874600
Jaoston jäsen Toivonen Heidi heidi.toivonen@marttila.fi 050-5285312
Toiminnanjohtaja Keskitalo Kirsti kirsti.keskitalo@marttila.fi 0447449410
Marttilan Murto
«  Marraskuu   »
Kategoriat