Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Keskitalo Kirsti keskitalo.kirsti@gmail.com 0442443567
Varapuheenjohtaja Mäkelä Anne anne.makela@marttila.fi 0445148198
Hallituksen jäsen Kanasuo Teemu tkanasuo@suomi24.fi 0500634189
Hallituksen jäsen Portaala Mari mari.portaala@marttila.fi
Sihteeri Sinkko Elisa elisa.sinkko@gmail.com 044 3527628
Puheenjohtaja Agge Aleksi aleksi_agge@windowslive.com
Varapuheenjohtaja Kanasuo Teemu tkanasuo@suomi24.fi 0500634189
Hallituksen jäsen Nousiainen Joni jnousiainen@live.com 0451558885
Hallituksen jäsen Sinkko Teemu tsinkko@gmail.com +358405370245
Hallituksen jäsen Uusitalo Mari mari.uusitalo@marttila.fi 0500699486
Varustevastaava Korpiaho Päivi paivi@erkkakorpiahoracing.fi 0500874600
Puheenjohtaja Sinkko Elisa elisa.sinkko@gmail.com 044 3527628
Jaoston jäsen Laaksonen Katri klaaksonen@hotmail.fi
Jaoston jäsen Mäkelä Anne anne.makela@marttila.fi 0445148198
Jaoston jäsen Toivonen Heidi heidi.toivonen@marttila.fi 050-5285312
Jaoston jäsen Vuori Jyrki jyrkivuori@luukku.com
Jaoston jäsen Toivonen Heidi heidi.toivonen@marttila.fi 050-5285312
Puheenjohtaja Virtanen Anna-Maija anna-maija.virtanen@luukku.com 0500945887
Jaoston jäsen Keskitalo Kirsti keskitalo.kirsti@gmail.com 0442443567
Jaoston jäsen Lehti Sanna sanna.lehti@hotmail.fi 0505348044
Jaoston jäsen Toivonen Heidi heidi.toivonen@marttila.fi 050-5285312
Marttilan Murto
«  Syyskuu   »
Kategoriat